7 bordsgafflar, längd 17 cm
6 smörgåsgafflar, längd 14 cm
6 bordsknivar, längd 20 cm
3 bordsskedar, längd 18 cm
3 bordsskedar, längd 18 cm
2 smörknivar, längd 17 cm
2 pastejknivar, längd 18 cm
3 skedar, längd 18 cm, stämplade C.O. Nilsson & Co, 1920-tal.
Bruksskick.
7 bordsgafflar, längd 17 cm
6 smörgåsgafflar, längd 14 cm
6 bordsknivar, längd 20 cm
3 bordsskedar, längd 18 cm
3 bordsskedar, längd 18 cm
2 smörknivar, längd 17 cm
2 pastejknivar, längd 18 cm
Bruksskick.