Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Fåtöljer & Stolar
KARMSTOL, Albin Johansson, Hyssna, 1950/60-tal.
256269. KARMSTOL, Albin Johansson, Hyssna, 1950/60-tal.
Klädsel i konstläder.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Klädsel i konstläder.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
2 921