ÅKE KLINGBERG. Olja på duk, 3 st, tjäder, rådjur, sjöstrand, signerad, daterade 1981.

256214. ÅKE KLINGBERG. Olja på duk, 3 st, tjäder, rådjur, sjöstrand, signerad, daterade 1981.

Daterad a tergo, 37x46 cm.
32x40 cm, 37x46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad a tergo, 37x46 cm.
32x40 cm, 37x46 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 169