SKULPTUR, byst, gips, manshuvud, signerad BW.

256154. SKULPTUR, byst, gips, manshuvud, signerad BW.

Gjuten på träsockel.
Höjd 47 cm.

Repor, märken samt smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gjuten på träsockel.
Höjd 47 cm.

Repor, märken samt smuts.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 037