KARL NORDSTRÖM. Kolteckning, signerad.

256138. KARL NORDSTRÖM. Kolteckning, signerad.

Bildyta 24 x 36 cm.

Ej examinerad ur ram samt smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 24 x 36 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 955