ROLAND KEMPE. Akvarell, "Spanien", signerad samt daterad 1958.

256128. ROLAND KEMPE. Akvarell, "Spanien", signerad samt daterad 1958.

Bildyta 21,5 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Roland Kempe (1907–1991)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 21,5 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Roland Kempe (1907–1991)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 070