Auktionshuset Kolonn
Keramik & Porslin
Europeiskt
VÄGGPLAKETT, silvermålning på chamotterat stengods, "Olle Olssons hus", Sven Jonson, Gustavsberg, numrerad 57/150.
256106. VÄGGPLAKETT, silvermålning på chamotterat stengods, "Olle Olssons hus", Sven Jonson, Gustavsberg, numrerad 57/150.
Ca 31,5 x 42 cm.
Nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 31,5 x 42 cm.
Nagg.
Auktionshuset Kolonn
903