TAKLYKTA, blyinfattat glas, 1900-tal.

256092. TAKLYKTA, blyinfattat glas, 1900-tal.

Höjd ca 28 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 28 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 130