Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKLYKTA, blyinfattat glas, 1900-tal.
256092. TAKLYKTA, blyinfattat glas, 1900-tal.
Höjd ca 28 cm.
Slitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 28 cm.
Slitage, skador.
Auktionshuset Kolonn
1 015