MOTORCYKEL, TIPPCO T 686 Tyskland 1930-tal. Tipp&Co Germany prewar.

256058. MOTORCYKEL, TIPPCO T 686 Tyskland 1930-tal. Tipp&Co Germany prewar.

Längd 19 cm.

Slitage. Bottenplatta med stödhjul saknas. Urverk saknar fjäder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 19 cm.

Antal besök: 2 745