GLASSERVISDELAR, 22 st, pluntor, glas, 1900-tal.

256057. GLASSERVISDELAR, 22 st, pluntor, glas, 1900-tal.

2 brännvinspluntor och 9 snapsglas med tryckt dekor av blommor/julmotiv
Plunta, höjd 18 cm
Glas, höjd 6 cm
11 glöggkoppar med hänkel, höjd 6 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plunta, höjd 18 cm
Glas, höjd 6 cm

Bruksskick.

Antal besök: 686