PALL, 1900-tal.

PALL, 1900-tal.
256050. PALL, 1900-tal.

Utfällbara steg. Höjd 64 cm.

Åldersslitage. Gummiplattor fattas samt något spräckt.

Gör en kostnadsfri värdering!
256050. PALL, 1900-tal.

Utfällbara steg. Höjd 64 cm.

Antal besök: 1 251