HALSSMYCKE, silver, Karl Laine, samt ARMLÄNK, brons Pentti Sarpaneva.

256033. HALSSMYCKE, silver, Karl Laine, samt ARMLÄNK, brons Pentti Sarpaneva.

Hänge med bergskristall ca 4 cm, kedja längd 60 cm. Armlänk diameter ca 7 cm.

Mindre repor. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre repor. Bruksslitage.

Antal besök: 1 259