8 Vitvinsglas
7 Vinglas
8 Snapsglas
Höjder mellan 8,5 - 15 cm.
Åldersslitage. Något nagg finnes.
8 Vitvinsglas
7 Vinglas
8 Snapsglas
Höjder mellan 8,5 - 15 cm.