KARIN ANDERSEN. Akvareller, 2 st, signerade och daterade 93.

256012. KARIN ANDERSEN. Akvareller, 2 st, signerade och daterade 93.

Ca. 59x42 samt 41x60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 59x42 samt 41x60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 17 212