BORDSLAMPA, Aluminium, Hans-Agne Jakobssen, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

255994. BORDSLAMPA, Aluminium, Hans-Agne Jakobssen, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkt.
Höjd ca. 46 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt.
Höjd ca. 46 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 953