STENSAMLING, 33 delar, antika, bland annat pilspets.

255968. STENSAMLING, 33 delar, antika, bland annat pilspets.

Bland annat flinta.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat flinta.

Slitage, skador.

Antal besök: 545