VASER i glas, 2 st, Otto Bauer, Kastrup/Holmegaard, 1900-talets andra hälft.

255936. VASER i glas, 2 st, Otto Bauer, Kastrup/Holmegaard, 1900-talets andra hälft.

Flaska/vas i klar glasmassa. Höjd 29 cm. Diameter 11,5 cm.
Flaska/vas i brun glasmassa. Höjd 25 cm. Diameter 9 cm.
Osignerade.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Osignerade.

Bruksskick.

Antal besök: 4 265