BORDSLAMPA, blått glas, Le Klint.

2558762. BORDSLAMPA, blått glas, Le Klint.

Tillverkad på Holmegård Glasbruk.
Höjd 65 cm. inkl. skärm.

Bruksslitage, skärm med små bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65 cm. inkl. skärm.

Antal besök: 1 006