BORDSLAMPOR, 3 st, 1900-talets andra hälft.

255858. BORDSLAMPOR, 3 st, 1900-talets andra hälft.

Trä, porslin och gulmetall. Varav en etikettmärkt Örsjö, Kjell Blomberg. Högsta totala höjd ca 54 cm.

Slitage, ställvist omfattande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 767