HÖRNHYLLA i tre plan, étagère, 1900-talets början.

255826. HÖRNHYLLA i tre plan, étagère, 1900-talets början.

Hörnhylla i mörkbetsat trä och svarvade knoppar
Höjd 127 cm.

Bruksslitage, avslag på trä vid foten och övre hyllplan
Märken, repor
Ostadig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 127 cm.

Märken, repor
Ostadig.

Antal besök: 2 495