SALONGSMÖBEL, 11 delar, Karl Johan-stil, 1900-talets tidigare hälft.

255801. SALONGSMÖBEL, 11 delar, Karl Johan-stil, 1900-talets tidigare hälft.

Soffa, längd 205 cm, bord, diameter 111 cm, 4 karmstolar, 3 stolar, taburett, mindre bord.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 1 137