FIGURIN i porslin, ormtjuserska, Royal Dux, Tjeckoslovakien, 1900-talets första hälft.

255790. FIGURIN i porslin, ormtjuserska, Royal Dux, Tjeckoslovakien, 1900-talets första hälft.

Höjd 22,5 cm.
Längd 17 cm.
Märkt Royal Dux.
Etikettmärkt.

Flöjt saknas.
Små nagg längst med kanten.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22,5 cm.
Längd 17 cm.
Märkt Royal Dux.
Etikettmärkt.

Flöjt saknas.
Små nagg längst med kanten.
Bruksskick.

Antal besök: 1 903