POKAL Glas, "Sex Gracer" Simon Gate, Orrefors, signerad.

255781. POKAL Glas, "Sex Gracer" Simon Gate, Orrefors, signerad.

Hexagonal form. Graverad dekor. Signerad S. Gate 154.D4.9.5. Höjd ca 22 cm.

Litet fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Litet fotnagg.

Antal besök: 2 027