BORD, Nordiska Kompaniet NK.

BORD, Nordiska Kompaniet NK.
255742. BORD, Nordiska Kompaniet NK.

Mahogny, märkt NK, P45827/ C281148
Längd 47, bredd 57, höjd 48 cm.

Bruksslitage, krackelerad lackyta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 776