HARUO SEZAKI. Motiv från stranden vid Kivik, olja på duk, signerad Sezaki och daterad -56.

255735. HARUO SEZAKI. Motiv från stranden vid Kivik, olja på duk, signerad Sezaki och daterad -56.

48x46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

48x46 cm.

Antal besök: 4 221