Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
HARUO SEZAKI. Motiv från stranden vid Kivik, olja på duk, signerad Sezaki och daterad -56.
255735. HARUO SEZAKI. Motiv från stranden vid Kivik, olja på duk, signerad Sezaki och daterad -56.
48x46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
48x46 cm.
Garpenhus Auktioner
3 938