SOFFBORD MED KAKELSKIVOR, 1900-talets mitt.

255714. SOFFBORD MED KAKELSKIVOR, 1900-talets mitt.

Kakelskivorna signerade Edmund, längd 134, bredd 54, höjd 51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 671