PARTI RESEGRAMMOFON, MILITÄRHJÄLM och ASKKOPP.

25567. PARTI RESEGRAMMOFON, MILITÄRHJÄLM och ASKKOPP.

Askkopp, golvmodell, 1950-tal, höjd 58 cm.
Militärhjälm, plåt.
Resegrammofon med stenkakor "Melodia". 43 x 32 cm.

Bärrem saknas på resegrammofon samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Militärhjälm, plåt.

Antal besök: 1 730