SOFFGRUPP, 3 delar Howard-modell, 2000-tal.

255659. SOFFGRUPP, 3 delar Howard-modell, 2000-tal.

Soffa samt två fåtöljer. Rostfärgad klädsel. Längd soffa ca 220 cm.

Tyg något solblekt. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 499