UNIFORM, televerket, 1900-tal.

255614. UNIFORM, televerket, 1900-tal.

Storlek c52.

Bruksslitage, ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek c52.

Antal besök: 4 513