BÄDDSOFFA, sent 1800-tal.

BÄDDSOFFA, sent 1800-tal.
255591. BÄDDSOFFA, sent 1800-tal.

Längd 207 cm och höjd 108 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 207 cm och höjd 108 cm.

Slitage.

Antal besök: 908