Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
ROBERT LÖFGREN. Kvinnoporträtt, olja på duk, signerad 1919.
255537. ROBERT LÖFGREN. Kvinnoporträtt, olja på duk, signerad 1919.
81 x 60 cm.
Ramskador.
Gör en kostnadsfri värdering!
81 x 60 cm.
Ramskador.
Helsingborgs Auktionskammare
2 084