SOPPSLEV, silver, nyrokoko, 1861, vikt 54 gram.

25546. SOPPSLEV, silver, nyrokoko, 1861, vikt 54 gram.

Snäckformad med fäste i form av vinranka. delvis förgylld. handtag i ebenholts. Längd 51 cm.

Löst handtag. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Löst handtag. Slitage.

Antal besök: 718