TEOFILO GALÁN ULLA. Olja på duk, Sydländsk kvinna, signerad T Galán Ulla.

255456. TEOFILO GALÁN ULLA. Olja på duk, Sydländsk kvinna, signerad T Galán Ulla.

55 x 46 cm.

Ej inramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 46 cm.

Ej inramad.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 7 014