TEOFILO GALÁN ULLA. Olja på duk, Sydländsk kvinna, signerad T Galán Ulla.
255456. TEOFILO GALÁN ULLA. Olja på duk, Sydländsk kvinna, signerad T Galán Ulla.
55 x 46 cm.
Ej inramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 46 cm.
Ej inramad.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
7 014