PAUL KEDELV. Konstglas, Flygsfors, Coquille, "Fantasia", signerad, 1956.

255414. PAUL KEDELV. Konstglas, Flygsfors, Coquille, "Fantasia", signerad, 1956.

Höjd 25 cm.

Åldersslitage.

Paul Kedelv (1917–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm.

Åldersslitage.

Paul Kedelv (1917–1990)

Antal besök: 9 018