FIGURIN, faun med papegoja, Royal Copenhagen.

255379. FIGURIN, faun med papegoja, Royal Copenhagen.

Figurin, djupstämplad RA, samt signerad EF
Höjd 18 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 967