KORNISCH, Gustaviansk stil, 240 cm, 1900-tal.

255376. KORNISCH, Gustaviansk stil, 240 cm, 1900-tal.

Kornisch i Gustaviansk stil, längd 240 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 11 779