FOLKE GULLBY. "Susanne och Tossy". Etsning. Signerad.

255370. FOLKE GULLBY. "Susanne och Tossy". Etsning. Signerad.

11,5 x 16,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

11,5 x 16,5 cm.

Antal besök: 1 125