PARTI PRISMOR, 1900-tal.

PARTI PRISMOR, 1900-tal.
255356. PARTI PRISMOR, 1900-tal.

Varierande modeller och storlekar.

En del med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

En del med nagg.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 706