HINK, kastrull samt gryta med lock, koppar, 1900-tal.

255349. HINK, kastrull samt gryta med lock, koppar, 1900-tal.

Hink diameter 25 cm
Kastrull, EO Hollsten, Katrineholm, diameter 17 cm
Gryta med lock, Johan Pettersson, Norrköping, diameter 27 cm.

Bucklor, slitage samt viss missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hink diameter 25 cm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 702