KOPPARFÖREMÅL, 8 delar, 18/1900-tal.

255346. KOPPARFÖREMÅL, 8 delar, 18/1900-tal.

Mustachfäste.

Höjder mellan 10 - 33 cm.

Åldersslitage. Bruksslitage. Någon buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mustachfäste.

Höjder mellan 10 - 33 cm.

Antal besök: 488