Göteborgs Auktionsverk
Glas
Övrigt
PARTI VASER, 6 st, bland annat Lindhammar och Reijmyre, 1900-talets mitt.
255321. PARTI VASER, 6 st, bland annat Lindhammar och Reijmyre, 1900-talets mitt.
Höjd 12-23 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 12-23 cm.
Bruksslitage.
Göteborgs Auktionsverk
594