PARTI VASER, 6 st, bland annat Lindhammar och Reijmyre, 1900-talets mitt.

255321. PARTI VASER, 6 st, bland annat Lindhammar och Reijmyre, 1900-talets mitt.

Höjd 12-23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12-23 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 647