Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
CARL ANDERSON. Kustmotiv med båtar och figurer. Olja på duk, signerad och daterad 1938.
255303. CARL ANDERSON. Kustmotiv med båtar och figurer. Olja på duk, signerad och daterad 1938.
39 x 47 cm.
Smärre fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
39 x 47 cm.
Smärre fläckar.
Växjö Auktionskammare
791