BROSCHER, 2 st, 14K rödguld med syntetiska spineller samt RING, 18K rödguld med citrin. Vikt totalt ca 9,1 g.

255301. BROSCHER, 2 st, 14K rödguld med syntetiska spineller samt RING, 18K rödguld med citrin. Vikt totalt ca 9,1 g.

Broscher, längd ca 61 mm. Ring, storlek 17. Ask i glas och mässing tillkommer.

Bruksslitage. Mindre repor på citrin.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 760