Reg nr GJT 364.
Cirka 27700 mil.
Samma ägare sedan 1990.
Avställd.
Senast besiktigad 2014-04-15.
Skall besiktigas senast 2015-06-30.
Säljes för dödsbo i befintligt skick.
Bilen finns för genomgång på vår innergård, Kungsgatan 11, Växjö.
Rost, slitage, skador på plastkarossen, buckla.
Nyckel/nycklar finns.
Reg nr GJT 364.
Cirka 27700 mil.
Samma ägare sedan 1990.
Avställd.
Senast besiktigad 2014-04-15.
Nyckel/nycklar finns.