HUSBIL, Fiat Bürstner, 1989 års modell.

255295. HUSBIL, Fiat Bürstner, 1989 års modell.

Reg nr GJT 364.
Cirka 27700 mil.
Samma ägare sedan 1990.
Avställd.
Senast besiktigad 2014-04-15.
Skall besiktigas senast 2015-06-30.
Säljes för dödsbo i befintligt skick.
Bilen finns för genomgång på vår innergård, Kungsgatan 11, Växjö.

Rost, slitage, skador på plastkarossen, buckla.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Reg nr GJT 364.
Cirka 27700 mil.
Samma ägare sedan 1990.
Avställd.
Senast besiktigad 2014-04-15.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 7 913