DRAGSPEL, Hohner Student IV.

DRAGSPEL, Hohner Student IV.
255149. DRAGSPEL, Hohner Student IV.

Pianodragspel.

Slitage/skador. Tyglist saknas delvis. Bälgar med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pianodragspel.

Antal besök: 2 483