POTTSKÅP, målad fur, tidigt 1900-tal.

255146. POTTSKÅP, målad fur, tidigt 1900-tal.

Längd 40, bredd 40, höjd 70 cm.

Färgslitage samt en bakfot skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 946