PARTI, 5 delar, keramik, Höganäs bruk, 1900-tal.

255129. PARTI, 5 delar, keramik, Höganäs bruk, 1900-tal.

Kanna samt 2 stop och 2 vaser. Höjder mellan: 17 - 33 cm.

Åldersslitage, någon liten tillverkningsdefekt. Ett lock på ena stopet löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 822