VÄGGTELEFON, 1900-tal.

VÄGGTELEFON, 1900-tal.
255124. VÄGGTELEFON, 1900-tal.

Höjd 72, bredd 22 cm.

Åldersslitage. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 72, bredd 22 cm.

Antal besök: 1 299