MEKANISK LEKSAK i litograferad plåt, motorcykel, TCO 59, Tyskland, 1940-tal.

255121. MEKANISK LEKSAK i litograferad plåt, motorcykel, TCO 59, Tyskland, 1940-tal.

Motorcyklist med packväska märkt TCO 59 i tryckt dekor på plåt
Längd, 17 cm
Botten märkt Made in US Zone Germany
Nyckel medföljer.

Bruksskick, smärre repor
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd, 17 cm
Nyckel medföljer.

Bruksskick, smärre repor
Ej funktionstestad.

Antal besök: 2 304