255121. MEKANISK LEKSAK i litograferad plåt, motorcykel, TCO 59, Tyskland, 1940-tal.
Motorcyklist med packväska märkt TCO 59 i tryckt dekor på plåt
Längd, 17 cm
Botten märkt Made in US Zone Germany
Nyckel medföljer.
Bruksskick, smärre repor
Ej funktionstestad.