VÄGGLAMPETT, 4-armad, koppar, jugend, stämplad K. Radetzki Wien.

255088. VÄGGLAMPETT, 4-armad, koppar, jugend, stämplad K. Radetzki Wien.

Höjd 70, bredd 40 cm.

Slitage samt en arm utan blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70, bredd 40 cm.

Antal besök: 878